ÚVOD

Vítáme Vás na našich webových stránkách minigolfového hřiště. Jsme sportovně a rodině laděný areál, který slouží k odpočinku a relaxaci.

Přijďte nás navštívit, zahrát si minigolf, pobavit se a poměřit své minigolfové schopnosti s kamarády, rodinou nebo kolegy. 

Hřiště je určeno  pro rekreační provoz a v areálu samozřejmě nechybí kiosek s občerstvením s výběrem lahodných káv, nápojů, čepovaných piv i různých pochutin.
Samozřejmostí je i výtečně připravované maso a speciality na grilu, včetně udírny.

Těšíme se na Vás v nadcházející sezóně Jaro 2024  :-)

 

🐣🌸 S přáním Veselé Velikonoce! 🌸🐣 Ať se vaše srdce naplní radostí a pokojem, a váš domov bude plný štěstí a lásky. Ať vám tento světlý svátek přinese mnoho úsměvů a duševní harmonie!

Kromě toho bychom se také chtěli omluvit, že jsme letos nemohli tento svátek oslavit s vámi. Plány na otevření šašlíkovny v našem golfovém klubu se trochu zpozdily, a otevřeme ho až uprostřed měsíce.Lituji, že se to tak stalo, a chápeme, že vy, naši milí hosté, jste již jistě očekávali zahájení sezóny právě tento víkend. Ale slibujeme, že veškeré úsilí směřuje k tomu, abychom vám nabídli nezapomenutelné večery s voňavými pokrmy v našem krásném golfovém klubu.
Takže přátelé, očekávejte otevření naší šašlíkovny za několik týdnů, a zaručujeme, že vaše očekávání budou plně splněna! Veselte se Velikonocům společně s vašimi blízkými a radujte se ze života!
S nejlepšími přáním, Grill&Golf. ❤️

 

Kalendář akci: